UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pociąg jest na prąd, a jak przyjeżdża to autobus ucieka sprzed nosa. Może jak na prąd będą to się jakoś zsynchronizują.
Pociąg jest na prąd, a jak przyjeżdża to autobus ucieka sprzed nosa. Może jak na prąd będą to się jakoś zsynchronizują.