UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mega spoko miejsce do zamieszkania. Blisko komunikacja miejska, ścieżki rowerowe, obrzeża miasta. Tylko, żeby te oprocentowanie kredytów było mniejsze! Bo to skandal…bierzesz 400 tys, a oddajesz 700!


Anuluj