UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgłoszenie do BO wymaga chyba jakiejś kalkulacji. Skoro chętnych brak to albo wszyscy zarobieni albo kwota z czapki wzięta i tylko samobójca się tego podejmie.
Zgłoszenie do BO wymaga chyba jakiejś kalkulacji. Skoro chętnych brak to albo wszyscy zarobieni albo kwota z czapki wzięta i tylko samobójca się tego podejmie.