UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgłoszenie do BO wymaga chyba jakiejś kalkulacji. Skoro chętnych brak to albo wszyscy zarobieni albo kwota z czapki wzięta i tylko samobójca się tego podejmie.


Anuluj