UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję ludziom którzy pracują za mniej niż 3 tyś. Pod Gdańskiem gdzie pracowałem nawet szeregowi ukraincy zarabiali 5-6 tyś. Współczuję ludziom którzy chcą "robić ch. .owi na kapelusz"i są dumni że pracują w fabryce mebli.

Gdzie wasza godność?

Anuluj