UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żadna tam modrzewina - budować drugi jako przedluzenie alei 1000-lecia bo to wyspa intensywnie zagospodarowywana będzie w najbliższych latach (a bez mostu żaden inwestor nie wejdzie na wyspę i dalej będzie wtedy świecila pustkami)

Tak dla wyspy spichrzów

Anuluj