UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żadna tam modrzewina - budować drugi jako przedluzenie alei 1000-lecia bo to wyspa intensywnie zagospodarowywana będzie w najbliższych latach (a bez mostu żaden inwestor nie wejdzie na wyspę i dalej będzie wtedy świecila pustkami)
Tak dla wyspy spichrzów