UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwiększanie socjalu sposobem na inflację. No widzę, że lewica jak zawsze w formie. Gospodarka to dla nich chałupa ze stodołą i ciągnik zetor.

MarianBąk

Anuluj