UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwiększanie socjalu sposobem na inflację. No widzę, że lewica jak zawsze w formie. Gospodarka to dla nich chałupa ze stodołą i ciągnik zetor.
MarianBąk
Zwiększanie socjalu sposobem na inflację. No widzę, że lewica jak zawsze w formie. Gospodarka to dla nich chałupa ze stodołą i ciągnik zetor.
MarianBąk