UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nasz znienawidzony "nierząd"poszedł za przykładem Łukaszenki z roku 2020 i nie zgodził się na kofidowy cyrk na kółkach (w wyniku którego niepotrzebnie zmarło 100tys. obywateli, którym odmówiono opieki medycznej oraz w wyniku którego splajtowała całą masa firm, nie mówiąc o samobójstwach ludzi postawionych znienacka pod ścianą)- to proponowane zmiany miałyby jedynie charakter kosmetyczny. Gdzie była wtedy Lewica? Ach, no tak - opowiadała się za segregacją sanitarną. Wszystko jasne. Hipokryci.

ernest

Anuluj