UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marta Lempart już pokazała, że nie o prawa kobiet chodzi. Jak potraktowała sprzątaczkę. Nie dość, że zniszczyła czyjąś ciężką pracę to jeszcze nie chciała posprzątać po sobie. Gdyby Marta Lempart mi takie coś zrobiła to jakby ode mnie z liścia dostała