UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mikołaje się znaleźli VAT będą obniżać to z czego to biedne Państwo będzie żyć. PO była zła bo VAT podniosła ale nikt przez tyle lat się nie pochylił z PiS żeby go obniżyć choćby o punkt.
Mikołaje się znaleźli VAT będą obniżać to z czego to biedne Państwo będzie żyć. PO była zła bo VAT podniosła ale nikt przez tyle lat się nie pochylił z PiS żeby go obniżyć choćby o punkt.