UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mikołaje się znaleźli VAT będą obniżać to z czego to biedne Państwo będzie żyć. PO była zła bo VAT podniosła ale nikt przez tyle lat się nie pochylił z PiS żeby go obniżyć choćby o punkt.


Anuluj