UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze to łatwo być mądralą kiedy za swoje pomysły nie ponosi sie żadnej odpowiedzialnosci. Ja sie zastanawiam tylko co by było gdyby rządziły nami obecnie te lewice i platformy. Strach się bać, po prostu strach sie bać.