UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@odpowiedz dla madrali - Lepiej zapytaj naszego rządu dlaczego podpisują co im Bruksela (czytaj Niemcy)każą? Zielony ład podpisali, odejście od węgla, zezwolenia na emisję CO2,a teraz to Bruksela zła ?


Anuluj