UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elektrowni jądrowej nie ma, nie ma ferm wiatrowych, nie ma infrastruktury magazynowania energii…ale za to socjal i madki maja się dobrze z bombelkami.


Anuluj