UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elektrowni jądrowej nie ma, nie ma ferm wiatrowych, nie ma infrastruktury magazynowania energii…ale za to socjal i madki maja się dobrze z bombelkami.
Elektrowni jądrowej nie ma, nie ma ferm wiatrowych, nie ma infrastruktury magazynowania energii…ale za to socjal i madki maja się dobrze z bombelkami.