UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
8 lat temu ktoś napisał komentarz, krytykujący +500 i dodał, ze za te pieniądze można zacząć budować elektrownie atomowa, bo nie będziemy mieli prądu. BRAWO DZIECIROBY! więcej socjalu!!!
8 lat temu ktoś napisał komentarz, krytykujący +500 i dodał, ze za te pieniądze można zacząć budować elektrownie atomowa, bo nie będziemy mieli prądu. BRAWO DZIECIROBY! więcej socjalu!!!