UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

8 lat temu ktoś napisał komentarz, krytykujący +500 i dodał, ze za te pieniądze można zacząć budować elektrownie atomowa, bo nie będziemy mieli prądu. BRAWO DZIECIROBY! więcej socjalu!!!


Anuluj