UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie do osób zajmujących się uprawą roślin: skoro jednym z podstawowych składników do wzrostu roślin jest CO2,to jego obniżenie wpłynie pozytywnie, czy negatywnie na ich wzrost?


Anuluj