UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie do osób zajmujących się uprawą roślin: skoro jednym z podstawowych składników do wzrostu roślin jest CO2,to jego obniżenie wpłynie pozytywnie, czy negatywnie na ich wzrost?
Pytanie do osób zajmujących się uprawą roślin: skoro jednym z podstawowych składników do wzrostu roślin jest CO2,to jego obniżenie wpłynie pozytywnie, czy negatywnie na ich wzrost?