UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prąd jest produkowany przez elektrownię, głównie z węgla. Mamy węgiel, mamy elektrownie. Jak to się stało, że ma z tym coś wspólnego giełda? Przecież ja nie kupuję prądu na giełdzie, ale od elektrowni.


Anuluj