UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prąd jest produkowany przez elektrownię, głównie z węgla. Mamy węgiel, mamy elektrownie. Jak to się stało, że ma z tym coś wspólnego giełda? Przecież ja nie kupuję prądu na giełdzie, ale od elektrowni.
Prąd jest produkowany przez elektrownię, głównie z węgla. Mamy węgiel, mamy elektrownie. Jak to się stało, że ma z tym coś wspólnego giełda? Przecież ja nie kupuję prądu na giełdzie, ale od elektrowni.