UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dyzio - Uwazasz, ze to wina rzadu??? To jestes w bledzie. Winna jest pandemia i lockdowny z zeszlego roku. Teraz sie to odbija czkawka
677
@dyzio - Uwazasz, ze to wina rzadu??? To jestes w bledzie. Winna jest pandemia i lockdowny z zeszlego roku. Teraz sie to odbija czkawka
677