UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Uwazasz, ze to wina rzadu??? To jestes w bledzie. Winna jest pandemia i lockdowny z zeszlego roku. Teraz sie to odbija czkawka

677

Anuluj