UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że miasto tam przebuduje drogi. Dziś drogi są w złym stanie i za wąskie. Miejsca postojowe tam są ogólnodostępne. Przynajmniej nie będzie wstydu, w takim miejscu powinien być porządek. Popieram.

Mieszkanka,

Anuluj