UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że miasto tam przebuduje drogi. Dziś drogi są w złym stanie i za wąskie. Miejsca postojowe tam są ogólnodostępne. Przynajmniej nie będzie wstydu, w takim miejscu powinien być porządek. Popieram.
Mieszkanka,