UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już widzę te wolne miejsca parkingowe. Mieszkańcy tych blokow obok zaraz wszystko przejmą i będą jeszcze szlaban chcieli postawić.


Anuluj