UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w tamtej czesci miasta widac bylo za malo korkow i sygnalizacji swietlnych, ale zaraz wroblewski to naprawi
Upadły Harley
w tamtej czesci miasta widac bylo za malo korkow i sygnalizacji swietlnych, ale zaraz wroblewski to naprawi
Upadły Harley