UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sam autor to fikcja. .. .mieszkal w wielu miastach. .. i co skończył w Elblągu, jakiś nieudacznik ? Druga sprawa, tylko psy sa takim problemem w tym mieście ? Rozumiem, tezy w tym doktoracie. Ale sam Elbląg to taka wielka intelektualna psia kupa. Trepy, patologia, nieroby, nowobogaccy z IQ cegły, córcie, synusie i inne wynalazki, to jest wizytowka miasta bez zasad, kultury, klasy. Obojetnie czy to blokowiska, czy osiedla domkow jednorodzinnych, ten sam syf. Jedyny plus Elbląga tobto, że Gdansk jest blisko.
Ryszard19