UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam autor to fikcja. .. .mieszkal w wielu miastach. .. i co skończył w Elblągu, jakiś nieudacznik ? Druga sprawa, tylko psy sa takim problemem w tym mieście ? Rozumiem, tezy w tym doktoracie. Ale sam Elbląg to taka wielka intelektualna psia kupa. Trepy, patologia, nieroby, nowobogaccy z IQ cegły, córcie, synusie i inne wynalazki, to jest wizytowka miasta bez zasad, kultury, klasy. Obojetnie czy to blokowiska, czy osiedla domkow jednorodzinnych, ten sam syf. Jedyny plus Elbląga tobto, że Gdansk jest blisko.

Ryszard19

Anuluj