UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@asio - Napisana cała prawda. Tu nie ma mowy o nienawiści do psów, tylko o niewychowanych właścicielach. Wielu jest normalnych- szanujących innych i przede wszystkim myślących- mają świadomość że miły i spokojny pies może być np. sprowokowany hałasem czy zapachem i może różnie zareagować, dlatego myślący i odpowiedzialny właściciel prowadzi psa na smyczy. Szanuje innych, ale i samego siebie więc sprząta po swoim pupilu. Przecież kiedyś sam np. po ciemku może wdepnąć w tą kupę. A straż czy policja faktycznie powinna zacząć egzekwować przepisy które są i obowiązują. Jakby nie było mandaty też idą do kasy miasta. Może warto ją zasilić i zrobić porządek.