UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy czołgu jest trochę trawnika, tabliczka informacyjna o zakazie załatwiania się psów, przychodzą na ten trawnik ludzie z psami, żeby tylko tu, pieski się odsrały, albo na chodniku, a potem powrót do siebie, gdzie też jest trawnik, ale to jest mój trawnik i tu się nie sra, może trochę więcej kontroli w tym rejonie, prosimy
asio