UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy czołgu jest trochę trawnika, jest tabliczka o zakazie załatwiania się psów, a mimo zakazu psy robią nie tylko na trawnik ale i na chodnik, zero reakcji właściciela, nikt g..swojego pieska nie zbiera, szkoda, że właściciel pieska nie wdepnie na taką minę

Asio

Anuluj