UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu brakuje szeroko rozpowszechnianych tzw. Miejskiego Regulaminu Porządkowego, gdzie wypunktowane bylyby aktualne przepisy m. in. ; - psy tylko na smyczy - psy tzw. obrończe, tylko na smyczy i w kagańcu. - obowiazkowe sprzatanie po psie Przy kazdym punkcie zaznaczona wysokość mandatu. Bez kar wszelkie przepisy nie mają sensu. Przepisy te bez poważnego podejścia policji i strazy miejskiej też nie mają sensu, bo to mundurowi mają je egzekwować, nie inni posiadacze psów. Ale na dziś w Elblagu mundurowi nie widzą tego problemu, jak i wielu innych. Może powinni być rozliczani za efektywność i nagradzani. Osobna sprawa, że z 25 radnych tylko kilku zasługuje by by naszymi reprezentantami na Ratuszu i chce im się cokolwiek, jak np. Pan Marek Pruszak. . -