UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto ma tego dopilnowac nigdzie nie zobaczysz ani straży miejskiej ani policjanta o parkowaniach samochodow juz nie wspomne

Zbych

Anuluj