UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto ma tego dopilnowac nigdzie nie zobaczysz ani straży miejskiej ani policjanta o parkowaniach samochodow juz nie wspomne
Zbych
A kto ma tego dopilnowac nigdzie nie zobaczysz ani straży miejskiej ani policjanta o parkowaniach samochodow juz nie wspomne
Zbych