UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A najlepiej niech każdy pilnuje siebie we wszelkich miejscach publicznych i nie śmieci, sprząta po piesku, pilnuje swoich pociech, i niech nie myśli, że wszystko mu się należy. I wtedy nie bedzie trzeba pisać do gazet, bo ktoś nie lubi zwierząt i oczerniać wszystkich psów, że są potworami czyhajacymi na czyjąś nogę lub życie. Życzę miłości do bliźniego i wyrozumiałości.

takiezycie

Anuluj