UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie w Elblągu jest bardzo duży problem z tym, że właściciele nie sprzątają po swoich pupilach, ale szczerze mówiąc miasto wcale nie zachęca. .. W mieście jest bardzo mało śmietników - albo są jeden obok drugiego, albo żaden. .. Codziennie spaceruje z psem Bema, Saperów czy Kościuszki i niestety trzeba trochę ponosić woreczki zanim uda się je wyrzucić. .. .Nie znam innego takiego miasta, w którym znalezienie śmietnika potrafi być prawdziwym wyzwaniem. ..

Nella

Anuluj