UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny Panie, musi Pan nienawidzić zwierząt. Jakoś nie słyszy się o pogryzieniach - jak w innych częściach naszego kraju. Może więc nie jest tak źle? Zawsze trafiają się jakieś niezdyscyplinowane osoby, ale żeby popełniać taki "reportaż"? Żałosne. Kup Pan sobie konia. .. .
York