UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny Panie, musi Pan nienawidzić zwierząt. Jakoś nie słyszy się o pogryzieniach - jak w innych częściach naszego kraju. Może więc nie jest tak źle? Zawsze trafiają się jakieś niezdyscyplinowane osoby, ale żeby popełniać taki "reportaż"? Żałosne. Kup Pan sobie konia. .. .

York

Anuluj