UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety jest to duży problem. Przez wyjącego całe dnie w bloku obok psa oraz zas*ane chodniki, trawniki zaczęłam nie znosić psów i wiem, że to niedobrze, bo to wina właścicieli. Wg mnie Straż Miejska nie chce się narażać "miłośnikom"zwierząt, niecałe 10 lat temu był pomysł jej likwidacji (chyba za zbyt częste wlepianie mandatów, choć dokładnie nie pamiętam), więc gdyby zaczęła masowo karać za niesprzątanie, to by się afera zrobiła. Przez to wszystko cierpią mieszkańcy, jak i obraz samego Elbląga. Ten przykry problem zdarza się też na działkach ROD, gdzie wbrew regulaminom psy puszczane są luzem i atakują ludzi, a właściciele mszczą się za zwrócenie uwagi.

Właściciel to nie opiekun

Anuluj