UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

STRAŻ MIEJSKA- obiboki do roboty !!!. Jak nie karacie właścicieli kundli to sami sprzątajcie te psie sra. .. Najlepiej to karać rowerzystów mandatami przy byłym Świecie dziecka.

ttt

Anuluj