UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@psycha - Ostatnio paniusia stała na chodniku, a piesek sadziłklocka przy krawężniku. Mało tego, nagle żucił się na moje nogi. Dobrze, że miałam kozaki, bo i tak czułam zęby tego psa. Mandaty, mandaty i jeszcze raz mandaty!


Anuluj