UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulicą nie można przejść do sklepu, żeby kilka psów nie ciskało się zza ogrodzenia, agresywnie obszczekując każdego przechodzącego. Moje dziecko jak kochało od urodzenia pieski, po takim codziennym ujadaniu, szczerze teraz nienawidzi. A po tym, jak za każdym razem, jak szło chodnikiem, psy wyskakiwały zza żywopłotu, żeby je obszczekać, boi się nawet tych łagodnych i spokojnych. Nie wspominając o obsranych chodnikach i trawnikach. Tak że koca nawet w parku nie można rozłożyć, ani przejść chodnikiem bez zerkania pod nogi na każdym kroku, czy się w coś nie wdepnie.