UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj byłem w biedronka koło szpitala -niestety ktoś przyniósł pod butem psia k. .e cały sklep upaprany💩💩💩💩współczuję paniom tam pracującym


Anuluj