UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj byłem w biedronka koło szpitala -niestety ktoś przyniósł pod butem psia k. .e cały sklep upaprany💩💩💩💩współczuję paniom tam pracującym
Wczoraj byłem w biedronka koło szpitala -niestety ktoś przyniósł pod butem psia k. .e cały sklep upaprany💩💩💩💩współczuję paniom tam pracującym