UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza się!W każdym parku psy latają bez kagańca i smyczy, atakując przechodzących ludzi a właściciele nic sobie z tego nie robią. .. Ostatnio zaatakował i rzucił się cała swoją wagą na mnie owczarek niemiecki był na smyczy, tak właśnie ludzie kontrolują swoje psy. .. i co mi po słowie przepraszam. .. Straż Miejska jest tu potrzebna!!!

Lol

Anuluj