UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym chciał, żeby redakcja się zapytala policji/straży miejskiej, co jesli przechodzień w obronie własnej zrani lub ukatrupi atakującego psa. Czy zostanie oskrażony o znęcanie się nad zwierzętami? Pytam serio, bo w dzisiejszych czasach nie wiadomo czy stać i dać się pogryźć czy sie bronić. Niby chodzi o dobro pieszych - czyż to nie dlatego niedawno wprowadzono zasadę, że kierowca musi się obowiązkowo zatrzymać przed pejściem, gdy pieszy ma zamiar dojść do przejścia?
Pieszy