UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie. Gdzie jest straż miejska za którą tyle płacimy?? Zostali powołani właśnie do pilnowania porządku. Nie widziałem jeszcze żeby któryś z tych niespełnionych policjantów sprzątał po psie

Czaskowski

Anuluj