UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie. Gdzie jest straż miejska za którą tyle płacimy?? Zostali powołani właśnie do pilnowania porządku. Nie widziałem jeszcze żeby któryś z tych niespełnionych policjantów sprzątał po psie
Czaskowski
No właśnie. Gdzie jest straż miejska za którą tyle płacimy?? Zostali powołani właśnie do pilnowania porządku. Nie widziałem jeszcze żeby któryś z tych niespełnionych policjantów sprzątał po psie
Czaskowski