UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wyrzucajcie właścicieli psów do jednego wora. Osobiście sprzątam po swoich psach z żoną, niestety buty trzeba często myć, bo po drodze do dzieła swojego pieska muszę wdepnąć w 3 bomby pozostawione przez brudasów. Należy zacząć lepić mandaty i przeglądać kamery pod tym kątem. Nigdy w życiu nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za niesprzątanie po swoim psie.
Pat