UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często biegam przez dolinkę. Nigdy nie wdepnąłem w odchody na chodniku. Nigdy żaden pies mnie nie gonił. Bezczelne pomówienia
Elblągi są jakie są
Często biegam przez dolinkę. Nigdy nie wdepnąłem w odchody na chodniku. Nigdy żaden pies mnie nie gonił. Bezczelne pomówienia
Elblągi są jakie są