UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Często biegam przez dolinkę. Nigdy nie wdepnąłem w odchody na chodniku. Nigdy żaden pies mnie nie gonił. Bezczelne pomówienia

Elblągi są jakie są

Anuluj