UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan który natknął portel do napisania tego artykółu mówi że od niedawna mieszka w Elbkągu. Ja mieszkam w Elblągu od urodzenia czyli 50 lat i jakoś mam inne odczucia. Jeżdżę na rowerze, bardzo dużo spaceruję po mieście i ogólnie jestem aktywny. Jakoś nie zdażyło mi się wdepnąć w psią "kupę"ani żaden pies mnie nie gonił, myślę więc że albo ten artykół został napisany dla napisania albo żyjemy w dwóch różnych Elblągach.


Anuluj