UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszędzie pisowskie kundle biegają. Nie widziałem zalanych odchodami chodników. Poniosła go wyobraznia
Tu jest Elbląg
Wszędzie pisowskie kundle biegają. Nie widziałem zalanych odchodami chodników. Poniosła go wyobraznia
Tu jest Elbląg