UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się w 100% z Panem. Mam małego pieska (nigdy nie chodzi bez smyczy)i na Dolinkę nie chodzę już od bardzo dawna, ponieważ nie raz leciał na nas wielki pies, a właściciel tylko go wolał - bezskutecznie. To samo jest przy terenie PWSZ. Ludzie notorycznie puszczają psy luzem, nie da się przejść. Jestem za zwiększeniem patroli straży miejskiej.
DogLover