UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jako biegacz "kocham"te pieski. Im mniejszy tym bardziej jazgoczący. Ludzie zrozumcie, że nie życzę sobie żeby jakiś obszczymur na mnie szczekał i leciał za mną. w Elblągu jest to problem i to duży, a właściciele olewają sprawę i pukają się w głowę o co mi chodzi.
zett11