UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja jako biegacz "kocham"te pieski. Im mniejszy tym bardziej jazgoczący. Ludzie zrozumcie, że nie życzę sobie żeby jakiś obszczymur na mnie szczekał i leciał za mną. w Elblągu jest to problem i to duży, a właściciele olewają sprawę i pukają się w głowę o co mi chodzi.

zett11

Anuluj