UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten skromny zwiastun budowy pokazuje jak dużym błędem było zaniechanie budowy własnej elektrociepłowni o dużej mocy. Jeżeli takie bzdzidło będzie w stanie oprócz ciepła wyprodukować energię elektryczną umożliwiającą zasilenie 37 000tys. odbiorców to elektrociepłownia o dużo większej mocy umożliwiła by zasilanie wszystkich mieszkańców. Ciepło miejskie i miejski prąd dla ludzi. Ale EKO mogło by pójść z torbami. Zwolnić to można z dnia na dzień 200 osób w szwalni ale budżet i Skarb Państwa jest pod ochroną. EKO na zawsze w Elblągu i to oni kasują za wyprodukowany prąd i ciepło.
Cz