UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No trzeba było na starówce to lepiej miasto by zatruwało. Elbląg zostanie bez ogrzewania i zniszczony urbanistycznie i bez pieniędzy.
No trzeba było na starówce to lepiej miasto by zatruwało. Elbląg zostanie bez ogrzewania i zniszczony urbanistycznie i bez pieniędzy.