UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No trzeba było na starówce to lepiej miasto by zatruwało. Elbląg zostanie bez ogrzewania i zniszczony urbanistycznie i bez pieniędzy.


Anuluj