UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Yujn - W rachunkach zapłacimy za dwie elektrociepłownie dwa zarządy i ich fanaberie. Dalej będą nas mamić obniżeniem cen które przy gazie i kredytach będą bajką którą wciskał prezydent spełniający obietnice wyłącznie w układach partyjnych.