UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzień dobry, 12 miesięcy to bardzo mało czasu, do tego wystarczy dobra Polska zima i już wszystko pozamiatane. Myślę i wiem dokładnie, że powinno być to 18 miesięcy by skończyć w terminie bez kar umownych. Brak odpowiedniej kadry, pracowników i materiałów budowlanych na rynku wszystkie plany zniweczy a do tego dochodzi brak cementu na rynku. Mimo wszystko życzę powodzenia w zamierzeniu. Pozdrawiam serdecznie, były elblążanin.

Loku 77

Anuluj