UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ha ha ha. .. .w 1 przetargu oferty wykonawcow przewyzszaly kwote przeznaczona na budowe, to teraz pewnie wszystko stanialo. zamiast inflacji jest deflacja i wykonawcy beda walczyc zeby to budowac.


Anuluj