UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ha ha ha. .. .w 1 przetargu oferty wykonawcow przewyzszaly kwote przeznaczona na budowe, to teraz pewnie wszystko stanialo. zamiast inflacji jest deflacja i wykonawcy beda walczyc zeby to budowac.
Ha ha ha. .. .w 1 przetargu oferty wykonawcow przewyzszaly kwote przeznaczona na budowe, to teraz pewnie wszystko stanialo. zamiast inflacji jest deflacja i wykonawcy beda walczyc zeby to budowac.