UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Kołodziejski, niech Pan lepiej od razu napisze że mści się Pan na Prezydencie Wróblewskim za zlikwidowanie Pańskiego stanowiska.
kowal_ski
Panie Kołodziejski, niech Pan lepiej od razu napisze że mści się Pan na Prezydencie Wróblewskim za zlikwidowanie Pańskiego stanowiska.
kowal_ski