UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Kołodziejski, niech Pan lepiej od razu napisze że mści się Pan na Prezydencie Wróblewskim za zlikwidowanie Pańskiego stanowiska.

kowal_ski

Anuluj