UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak panowie co im dobrze jest zarządzają heee od 89'nawet dziecko wie że ta inwestycja to wał, nikt kto ma mózg nie wycina lasu żeby panele słoneczne tam położyć, zaraz zaczną burzyć bloki żeby wyremontować chodnik, i wszystko oczywiście jest zgodne z prawem są papiery i cuda wianki i jest fajnie no to fajnie jak fajnie, rak toczy te miasto i ten kraj od dawna ale przecież większośc tego nie rozumie a panom rosną domki mieszkanka i samochodziki
partia i super