UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawy jestem ciekawy co na to EPWiK. .. przecież są to tereny wyżej położone, a woda opadowa nie płynie pod górę. .. .. trochę wody wchłania las, pózniej to tylko same plastiki. .. .
Ciekawy jestem ciekawy co na to EPWiK. .. przecież są to tereny wyżej położone, a woda opadowa nie płynie pod górę. .. .. trochę wody wchłania las, pózniej to tylko same plastiki. .. .